Organisaziun

suprastonza dalla vischnaunca da pleiv Lumnezia miez

Temps d’uffezi 01.01.2014 – 31.12.2017

president: Sgier Marco, Davos Caplan 106D, 7144 Vella  Tel. 081 931 34 00 / 079 412 42 45  marco.sgier@bluewin.ch

vicepresidenta: Marie-Theres Riedi, Crap Gries, 7143 Morissen Tel. 081 931 10 62 / 077 467 42 01  riedi.crapgries@kns.ch

actuar: Robert Caminada, Sur Val 123, 7146 Vattiz  Tel. 081 931 12 23 / 079 399 47 41  rcaminada@hispeed.ch

administratur d’immobilias e beins : Conrad Andreoli, Sisum vitg 148, 7147 Vignogn   Tel. 081 931 22 93 /

077 447 52 57  c.andreoli@bluewin.ch

plevon / Pfarrer: sur Peter Aregger, Sutvitg 28C, 7144 Vella   Tel. 081 931 13 40 /  079 707 74 07  aregger.peter@bluewin.ch

Commembers da suprastonza dalla vischnaunca da pleiv catolica-romana Lumnezia miez

 

cumissiun da gestiun

president: Gionin Caduff, Casa 11, 7146 Vattiz  Tel. 081 931 11 49 / 077 407 88 29  gcaduff@bluewin.ch

vicepresident: Alfons Andreoli, Casauma 1B, 7146 Vattiz   Tel. 081 931 16 16

actuara:  Helena Casanova, Sumaseras 72A, 7147 Vignogn  Tel. 081 931 33 32 g.casanova@bluewin.ch

assessura: Madalena Caduff, Curoms 280-A,  7143 Morissen  terri51@gmx.ch

representant „fundaziuns ecclesiasticas“: sur Peter Aregger, Sutvitg 28C, 7144 Vella  Tel. 081 931 13 40  aregger.peter@bluewin.ch

 

biro fiduziar

canzlia-fiduziara sa, Sutvitg 227A, Postfach 25, 7144 Vella   Tel 081 936 18 18  christine.casanova@treuhand-kanzlei.ch

 

secretariat vischnaunca da pleiv Lumnezia miez

(secretariat parochial Degen, Morissen, Vella, Vignogn)

Anita Sgier-Tanno, Sutvitg 28C, 7144 Vella  Tel. 079 800 45 57 anita.sgier@bluewin.ch oder info@pleiv-lumnezia.ch

 

contact bancas:

proprietaria da conto: Pleiv Lumnezia miez, Sutvitg 28C, 7144 Vella
Banca Cantunala Grischuna: IBAN: CH5300774010281563100
Banca Raiffeisen: IBAN: CH9281073000005300895